top of page

Hikayemiz

Mekanların ihtiyaçlarını analiz eden ve kişiye özel tasarımları yaratabilmeyi hedef edinmiş İstanbul Woodist'i yakından tanımaya ne dersiniz?

Ne yapıyoruz?

Anadolu'da tarihi ve eski ambarlarda ortalama 100 senelik ömrünü tamamlayarak bize ulaşan eski ambar keresteler ya da tercihinize bağlı olarak yeni üretilmiş keresteler ile alternatif bir bakış açısını kullanarak masif mobilyalar üretiyoruz. 

 

Modern hayatımızda ihtiyacımızın kalmadığı ancak eskinin tecrübesiyle ve anılarıyla bazı ürünler mükemmel bir dekor olabiliyor. Sizlere yaşanmış hikayeleri olan at arabası ve tekeri, düven, hamur teknesi, eski oyma kapı, yayık, zeytin ve yağ küpü, değirmen taşı, fıçı gibi rustik antika dekorasyon ürünlerini bir araya getirerek beğeninize sunuyoruz. 

 Farklı dikey ve yatay çizgilerden esinlenerek tasarladığımız yastıklarımızla mekanlarınıza dokunuş yapıyoruz. Kumaşlarını özenle seçtiğimiz ve özel olarak diktiğimiz tasarım yastıklarımızı mekanlarınızda her türlü kullanımınız için sizlere sunuyoruz. 

Sizler de bizi tanımak istiyorsanız; web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ya da mağazamızı ziyaret ederek bizlerle tanışabilir, ürünlerimiz ve iç mimari uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Contact
bottom of page